{دستگاه واکس کفش هتل|دستگاه واکس کفش |دستگاه واکسر کفش|دستگاه واکس زن کفش|دستگاه واکس کفش اداری

صبح زود رفتم ستاد به آفرین. به علی شیخ زنگ زدم و پیگیر بنر سایت زنجیره انسانی شدم. قرار شد تا ظهر برایم بفرستد که بدهیم رسانه ها کار کنند.

بعد از مناظره هم رفتم توی شهر. ولی عصر فوق العاده شلوغ است. احمدی نژاد با یک وانت در میان طرفدارانش از صدا و سیما آمد بیرون.

دارای ظاهری بسیار زیبا و مناسب برای مکانهای رفاهی، ادارات و سازمانهای کم جمعیت، هتل ها و منازل مسکونی.

در ستاد با مهرک و ریحانه در مورد برنامه های طرح ها صحبت کردیم. ریحانه در مورد طرح های شیخانی گفت و اینکه طرح های جالبی هستند و می توانیم آنها را هم منتشر کنیم.

بعد از جلسه با علی همدانی قرار داشتم برای آلبوم رپرها. رفتم استودیو. شایا را دیدم که قبلاً هم با احسان در برنامه موج دیده بودمشان. یکی از بچه ها هم به نام امیر از آمریکا آمده بود.

نام کالا یا توزیع کننده مورد نظر را جستجو کنید، مثلا: عایق رطوبت، ایران خودرو خانه > محصولات > کفش و کفاشی > لوازم و قطعات کفش و کفاشی > دستگاه واکس کفش

با سعید نورمحمدی تماس گرفتم برای برنامه استان ها. قرار شد بچه های استان ها از برنامه زنجیره، یک گزارش خبری تهیه کنند و به همراه عکس ها برای انتشار بفرستند.

بعد از ظهر هم در اراک کلاس داشتم. ظهر حرکت کردم و قبل از کلاس رسیدم. سه ساعت و نیم راه است تقریبن. در مورد استراتژی های سازمانی و ساختار سازمان برای بچه ها صحبت کردم.

رفتم ستاد به آفرین. شهاب تماس گرفت و گفت که […] با او صحبت کرده و پیشنهاداتی دارد و شهاب هم او را به من ارجاع داده داد. آمد ستاد به آفرین و صحبت کردیم. پیشنهاد داشت تا نظرسنجی هایی را در سطح شهر پخش کنیم دستگاه واکسر کفش و دیدگاه های مردم را بگیریم و مطابق با آن در سایت های خودمان این دیدگاه را منتشر نماییم.

شب فایل های انتخاباتی ام را مرور کردم. مقاله ای دارد سعید شریعتی در مورد آرایش نیروهای سیاسی. آن را خواندم. هرچند با قسمت های آماری اش مشکل دارم، اما کلیت آن به نظرم از لحاظ تقسیم بندی فضای سیاسی درست است. مقاله ای هم از نیما نامداری پیش از این خوانده بودم.

با امیر سیدین رفتیم نزد دکتر منوچهری. ضرغامی چندین بار با دستگاه واکسر کفش من و شهاب تماس گرفته بود که ما را ببیند. شهاب جوابش را نمی داد، اما از من خواست که بروم ببینم چه کاری دارند.

رفتم ستاد قیطریه. دستگاه واکس کفش اداری محمدرضا جلایی پور را دیدم. از وضعیت امیر تنها پرسیدم که گفت خودش خوبست. اما خانمش خیلی خوب دستگاه واکسر کفش نیست. باید بیمارستان بماند. کمی با هم صحبت کردیم.

بچه ها خبر آوردند که طرفداران احمدی نژاد جلوی وزارت کشور شادی و پایکوبی می کنند. با ماشینم که هنوز پرچم سبز از روی آنتن آن آویزان و عکس میرحسین پشت شیشه عقب نصب بود، تصمیم گرفتم ولی عصر را به سمت تجریش حرکت کنم و کردم. در تقاطع فاطمی طرفداران احمدی نژاد را دیدم، سرعت ماشینم را کم کردم، تیکه ای به آنها انداختم و آنها هم البته جوابم را دادند. به سمت بالاتر رفتم.

تهران صنعت [تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *